Met de introductie van de Drive Free Standing van Control Techniques kunnen gebruikers van hoogvermogen aandrijvingen binnen slechts één week de beschikking hebben over een kant-en-klare regelaar in een systeemkast. Dit is vooral een uitkomst bij noodgevallen.
De E300 liftregelaars van Control Techniques zijn geselecteerd voor een groot project voor het moderniseren van ziekenhuizen in Mexico, waarbij in het hele land honderden nieuwe liften zullen worden geïnstalleerd. Carlos Silva SA, een in Barcelona gevestigde specialist op het gebied van liftbesturingen, won de aanbesteding voor de levering van de helft van de liftbesturingen die nodig zijn in de eerste fase van het renovatieproject. Na vele jaren succesvol gebruik te hebben gemaakt van de vorige generatie omvormers van Control Techniques, is in dit project gekozen voor de nieuwste E300 regelaars.
Control Techniques heeft een gloednieuwe app gelanceerd waarmee gebruikers van frequentieregelaars veel voorkomende storingen met regelaars kunnen analyseren en oplossen.
Control Techniques en Leroy-Somer hebben bijgedragen aan de bouw van een nieuw type kotter, de MDV-1 “Immanuel”. Dit project wordt gezien wordt als een mijlpaal binnen de verduurzaming van de visserij-industrie.
Een elektriciteitscentrale maakt sinds kort gebruik van Control Techniques Unidrive M700 frequentieregelaars van Emerson voor de regeling van 22 koeltorenventilatoren in twee torens. De frequentie- regeling biedt vele voordelen ten opzichte van het oude systeem, dat in 1975 werd geïnstalleerd. De snelheid van de ventilatoren kan nu worden gevarieerd om het energieverbruik bij minder benodigde koelcapaciteit te reduceren. Ook treedt er geen windmilling meer op dat het gevolg was van de afwezigheid van een remsysteem. Verder is de kans op bevriezen in de winter minimaal, kan het trillen van de ventilator worden verminderd zonder de ventilator buiten werking te stellen. Daarnaast hoeft de hellingshoek van de ventilatorbladen niet langer te worden aangepast om in de winter overbelasting van de motor en in de zomer te lage ventilatie te voorkomen. Alleen al het niet niet langer hoeven aan te passen van de hellingshoek van de rotorbladen leidde tot een aanzienlijke besparing in manuren, die door de energiecentrale op een waarde van $ 38.000 per jaar wordt geschat.
Een belangrijke Amerikaans mijnbouwer, die metalen en niet-metalen stoffen delft, heeft de nieuwste Powerdrive FX regelaar (VSD, ‘variable speed drive’) met dynamische rem van Leroy-Somer aangeschaft. Het product wordt gebruikt als regeneratieve aandrijving op een dalende transportband bij één van de kalksteenmijnen van het bedrijf. Nadat de bestaande aandrijving van de transportband verouderd was geraakt, werd Leroy-Somer geselecteerd als preferred supplier.