De echocollect gateway van Softing Industrial ondersteunt nu ook het MQTT protocol, waardoor integratie van procesdata van systemen en machines in cloud oplossingen eenvoudiger en betrouwbaarder wordt. Bezoek Softing Industrial op de Hannover Messe, van 24 tot en met 28 april 2017, hal 8, stand E20.
Softing Industrial presenteert tijdens de Hannover Messe een nieuwe OPC UA embedded toolkit voor de ontwikkeling van OPC UA servers op embedded systemen. Bezoek Softing Industrial op de Hannover Messe, van 24 tot en met 28 april 2017, hal 8, stand E20.
De dataFEED uaGate SI gateway van Softing Industrial ondersteunt nu ook, in aanvulling op OPC-UA, het MQTT protocol, waardoor Siemens S7 data eenvoudig en betrouwbaar in cloud oplossingen kan worden geïntegreerd.
Softing introduceert de PBpro USB, 's werelds kleinste PROFIBUS master interface voor pc's. Hij is dermate compact dat hij gemakkelijk past in een PROFIBUS connectorbehuizing.