www.technologieenindustrie.com

Productpremière van HIWIN op de Automatica

We presenteerden onze nieuwe elektrische actuator – ontwikkeld en geproduceerd in Offenburg.

  www.hiwin.com
Productpremière van HIWIN op de Automatica

Met de opening van de automatica in München hebben we de productpremière van onze nieuwe elektrische actuator gevierd: een innovatief aandrijfelement dat we speciaal voor toepassingen in de industriële automatisering hebben ontwikkeld. De verkoopstart is gepland voor half augustus 2025.

De elektrische actuator is volledig in Offenburg ontwikkeld en geproduceerd – een duidelijk bewijs van onze toewijding aan kwaliteit ‘Made in Germany’. Zo garanderen we niet alleen de hoogste productienormen, maar ook korte levertijden en betrouwbare technische ondersteuning.

Onze nieuwste aandrijving is verkrijgbaar in vier bouwgroottes (40, 50, 60 en 80 mm), waarbij de slag individueel in millimeterstappen kan worden gekozen.

Binnenin werkt een hoogwaardig kogelomloopspindelsysteem dat hogere krachten opneemt en hogere verplaatsingssnelheden mogelijk maakt dan conventionele oplossingen. Optioneel, en dat maakt de elektrische actuator momenteel uniek op de markt, zijn de achteraf flexibel monteerbare slede-geleidingen (tot twee stuks per werkende kracht). In combinatie met de levenslange smering garandeert de aandrijving een lange levensduur en onderhoudsarme werking – ideaal voor veeleisende pick&place-, positionerings- of persapplicaties.

“Met onze elektrische actuator geven we een duidelijke impuls voor meer efficiëntie, precisie en flexibiliteit in de automatisering in industriële omgevingen”, aldus het ontwikkelingsteam van HIWIN GmbH.

Onze nieuwe elektrische actuator is bedoeld voor machinebouwers, integrators en gebruikers die hoge kwaliteit en snelle implementatie waarderen.

Hij kan nog tot 27 juni 2025 live worden ontdekt op de automatica. U bent van harte welkom voor een persoonlijk adviesgesprek op onze stand 319, hal B6. Voor meer informatie over onze nieuwe elektrische actuator kunt u hier terecht.

www.hiwin.com

  Meer weten…

LinkedIn
Pinterest

Sluit u aan bij de 155.000+ IMP-volgers